Registreerimine

Registreerimisvorm

Enne registreerimist tutvu registreerimisinfoga

Soovin tulla riiklikule sõidueksamile Raplas, Aire Tammik Autokooli nimekirjas, automaatkäigukastiga õppesõidukiga (ATM/B78). Palun võta ühendust telefonil: Aire - 53486943 või Anette - 53540623.

B kategooria

A kategooria

Jätkuõpe

Lõppaste

Liiklusõigusrikkujate Järelkoolitus

REGISTREERIMINE

NB! Võta eelmisest autokoolist välja kõik dokumendid, mis tõendavad Sinu õpinguid eelmises autokoolis. Saada dokumendid meilile: kontor.airetammikautokool@gmail.com

Registreeri järgmiselt:

1. Vali: B kategooria

2. Vali: “Auditoorne õpe”

3. Vali kursus ehk kuupäev (NB! kohale tulema ei pea. Kohale tuled alles sõidutunniks)

4. Sisesta enda isikuandmed täpselt

5. Suundu pangalingi kaudu maksma 38€ (kooli halduskulu). Peale makse sooritamist saad enda meilile koodid, millega pääsed Teooria.ee keskkonda. Lisaks saad kontor.airetammikautokool@gmail.com poolt enda meilile info õppetöö korralduse kohta autokoolis. Jälgi sealset õpetust väga täpselt!